Hakkımızda

Hakkımızda

 
Kurulduğu günden bu yana, yolculuğuna ‘En iyi ve en güvenilir olma’ felsefesiyle devam eden bir şirket düşünün. Yirmi altı yıldır, Türkiye’de ilklere yolculuk başlatmayı ana hedefi olarak benimseyen, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir şirket…

 Verimlilik, sürdürülebilirlik ve esneklik konularını, bütünsel olarak ele alarak, geleceğe yönelik yatırımlar yapan…

 Pnosan Group, ‘güven’ kavramıyla özdeşleşmiş, dünyanın 11 farklı ülkesine yaptığı ihracat faaliyetleriyle, kendinden emin ve kararlı bir yolculuk sürdürmektedir. 1994 yılında küçük bir işyeri ile, endüstriyel danışmanlık hizmeti veren şirketimiz, bugün 1000 m²'lik merkez ofisi, 1600 m²'lik fabrikası ve depoları ile hizmetlerine devam ediyor. 8000 m²'lik yeni yatırımı içinse, çalışmalarını son hızıyla sürdürmektedir.

 Gelişim, eğitim, kaliteli ürün ve hizmetler anlayışına sahip genç, dinamik, yenilikçi ve eşitlikçi teknik ekibiyle çalışmaları yürütmektedir. Yirmi altı yıldır, süre gelen gelişim ve değişimlerinde, müşterileriyle birlikte olmaktan gurur duymaktadır.

 ‘NORDSTEAM’ markası ile geleceğe iyi bir yatırım yapmayı hedefleyen Pnosan Group, Türk malı ve CE sertifikalı buhar armatürlerinin yanında, tesisat ekipmanları ve her türlü teknik malzemeyi de stoklarında bulundurmaktadır. Dünyada kabul görmüş, uluslararası test kuruluşlarından onaylı bu ürünleri, üretimini yürüttüğü markası ile Türkiye ve Dünya pazarlarına sunmaktan onur duymaktadır.

 Yirmi altı yıldır, yolculuğunda önceliklerine hep önem veren bu şirket, tesisat hattında, kontrolün sizin elinizde olması için,  çalışmalarına devam etmiş ve edecektir. Şirketimizin asıl meselesi de markalarımızın büyüyen, gelişen ve değişen şartlara, Türkiye ve Dünya standartlarında bir birikimle sahip olmak için uğraşmaktır.